KONST / Litografier / Digital print 11944359
nr 1194 4359
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Digital print, Monogramsignerad, Lines, 19/50, Motivet: 40x51
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:05:56
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr